Publications Office of the EU
Italien-Perugia: Viceværtservice - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Italien-Perugia: Viceværtservice

  • Offentliggjort
    05/08/2016
  • Frist
    27/09/2016
  • Åbning af tilbuddene
    03/10/2016
  • Tildelt
    01/03/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
INPS Direzione Regionale Umbria
Udførelsessted
NUTS code: ITI2 Umbria
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITI2 Umbria
Sektor (hoved-CPV)
98341140 Viceværtservice
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,229,508.20 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
966,949.57 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Procedura aperta di carattere comunitario, ai sensi dell'art. 60 del D.lgs. 50/2016 per l'affidamento del servizio di vigilanza presso gli immobili della Direzione Regionale Umbria dell'INPS.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: INPS — Direzione regionale Umbria
Postadresse: Via Mario Angeloni 90
By: Perugia
NUTS-kode: ITE2
Postnummer: 06124
Land: ITA
Kontaktperson: dott.ssa Silvia Costanza Marchetti
Hovedadresse: http://www.inps.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/10/2016 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,229,508.20 EUR
Endelig kontraktværdi
966,949.57 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: RTI Telecontrol Srl (mandataria)
Postadresse: Via Fiorentina 524
By: Arezzo
Postnummer: 52100
Land: ITA

Officiel betegnelse: Sicurezza Globale 1972 Srl
Postadresse: Circonvallazione Appia 79
By: Roma
Postnummer: 00179
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.