Publications Office of the EU
Kroatien-Zagreb: Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Zagreb: Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer

  • Offentliggjort
    08/05/2020
  • Frist
    05/06/2020
  • Åbning af tilbuddene
    05/06/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Grad Zagreb
Udførelsessted
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Sektor (hoved-CPV)
50116000 Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,100,000.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2019-2432
Beskrivelse

Predmet nabave je Popravak i rezervni dijelovi hidraulike – sklopovi specijalnih vozila.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/06/2020 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,100,000.00 HRK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.