Publications Office of the EU
Slovenien-Šmartno ob Paki: Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenien-Šmartno ob Paki: Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    23/07/2021
  • Frist
    09/09/2021
  • Tildelt
    06/10/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
OBČINA ŠMARTNO OB PAKI
Udførelsessted
NUTS code: SI Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SI Slovenija
Sektor (hoved-CPV)
45200000 Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,502,426.44 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,518,994.71 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JN-4920
Beskrivelse

Na jugozahodnem delu, na zdajšnjem travniku, se obstoječemu vrtcu doda prizidek. V njem
bodo tri dodatne igralnice s pokritimi terasami in pripadajočimi prostori ter garderobami,
veliki skupni prostor, sklop vseh prostorov za zaposlene, knjižnica in dodaten prostor za
dejavnosti otrok, skupna garderoba za tri igralnice v starem delu ter pripadajoče shrambe,
utilitarni prostori in komunikacije.
V novem delu bosta dva vhoda, eden za sklop treh igralnic na jugovzhodu in eden na
severovzhodu, za tri igralnice v starem delu in vse skupne ter upravne prostore v novem in
starem delu. Vhod na skrajnem severnem delu obstoječega objekta ostane, tako da ima
nov, povečan vrtec tri glavne vhode in enega servisnega.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=4920
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,502,426.44 EUR
Endelig kontraktværdi
1,518,994.71 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: VG5, gradnja, inženiring in svetovanje, d.o.o.
Postadresse: Tehnološki park 24
By: Ljubljana
Postnummer: 1000
Land: SVN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.