Publications Office of the EU
Nederlandene-Utrecht: Edb-maskiner og -artikler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Nederlandene-Utrecht: Edb-maskiner og -artikler

  • Offentliggjort
    02/04/2015
  • Frist
    01/05/2015
  • Tildelt
    22/06/2015
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: NL Nederland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
30200000 Edb-maskiner og -artikler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
10.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
5078501
Beskrivelse

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
10.00 EUR
Endelig kontraktværdi
10.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Scholten Awater BV
Postadresse: Wychenseweg 20
By: Nijmegen
Postnummer: 6537 TL
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.