Publications Office of the EU
Rumænien-Onesti: Diverse lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Onesti: Diverse lægemidler

  • Offentliggjort
    03/05/2014
  • Frist
    30/06/2014
  • Tildelt
    22/07/2014
  • Åbning af tilbuddene
    05/08/2014
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Spitalul Municipal Onesti
Udførelsessted
NUTS code: RO211 Bacău
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33690000 Diverse lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,330,271.86 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
69
Referencenummer for tilbuddet
5946/3.4.2014.
Beskrivelse

Achizitie diverse medicamente – Program, 69 loturi, conform anexei B;
valoarea minima reprezinta valoarea estimata pt. prezenta procedura, pana la 31.12.2014; valoarea maxima reprezinta valoarea estimata cu posibile suplimentari pana la 30.4.2015; eleborarea si evaluarea ofertelor se va face conform cantitatilor specificate in caietul de sarcini si la sectiunea formulare: propunere tehnica (pana la 31.12.2014).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/08/2014 18:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.