Publications Office of the EU
Portugal-Guilhufe: Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Guilhufe: Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr

  • Offentliggjort
    21/10/2022
  • Frist
    17/11/2022
  • Åbning af tilbuddene
    17/11/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Centro Hospitalar do Tâmega e Sousa, E. P. E.
Udførelsessted
NUTS code: PT Portugal
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT Portugal
Sektor (hoved-CPV)
50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
271,250.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
08/CPI.22.2447
Beskrivelse

Prestação de Serviços de Manutenção de Imagem Radiológica

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Centro Hospitalar do Tâmega e Sousa, E. P. E.
Nationalt registreringsnummer: 508318262
Postadresse: Av. do Hospital Padre Américo
By: Guilhufe-Penafiel
NUTS-kode: PT
Postnummer: 4560-136
Land: PRT
Hovedadresse: https://www.chts.min-saude.pt/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/11/2022 17:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.