Publications Office of the EU
Fødevarer og ikke-fødevarer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Fødevarer og ikke-fødevarer

  • Offentliggjort
    08/03/2024
  • Frist
    25/03/2024
  • Åbning af tilbuddene
    25/03/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Eindhoven
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL414 Zuidoost-Noord-Brabant
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
C10000002346
Beskrivelse

Formålet med denne udbudsprocedure er at indgå en kontrakt med en kontrahent. Eindhoven kommune ønsker at indgå et langsigtet partnerskab med en erfaren part, der kan levere forskellige fødevarer og nonfoodvarer på den mest bæredygtige måde i overensstemmelse med den erklærede vision og ambitioner på forskellige steder i henhold til de gældende standarder. 2000000

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/328436
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/328436
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/03/2024 10:05
Udførelsessted
Tildelingsmetode
K1 Plan van aanpak
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.