-
Offentliggjort05/09/2025
-
Frist08/10/2025
-
Åbning af tilbuddene08/10/2025
-
Tildelt25/11/2025
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
dæmningsarbejde
KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Funktionelle områder, tekniske centre og ventilationscentre Isolering af varme-, VVS-, køle- og ventilationsledninger Däm. Spildevandsrør mineraluld op til DN 300 ca. 4.000 m dæmning. Drikkevandsrør mineraluld op til DN 100 ca. 22.500 m, dels med pladedæmning. Fittings Sanitær mineraluld med plade ca. 250 stykker dæmning. Opvarmningskabler mineraluld op til DN150 ca. 29.400 m, dels med pladedæmning. Beslag Opvarmning Mineraluld med plade ca. Koldtvandsrør Blødt skum op til DN400 ca. 22.400 m, delvist med pladedæmning. Fittings koldt blødt skum ca. 7.600 stykker dæmning. Ventilationskanaler Mineraluld ca. 16.500 m2, delvist med pladedæmning. Ventilationsrør mineraluld ca. 8.200 m, delvist med pladedæmning. Ventilationskanaler Blødt skum ca. Koldt vand l. WRG blødt skum op til DN 100 ca. Fittings WRG blødt skum ca. 720 stykker
https://www.meinauftrag.rib.de
https://www.meinauftrag.rib.de
Type: price
Beskrivelse: .
Vægtning (procentdel, præcis) :
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.