Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Ilford: Motorcykler, cykler og sidevogne - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Ilford: Motorcykler, cykler og sidevogne

  • Offentliggjort
    05/10/2018
  • Frist
    07/11/2018
  • Åbning af tilbuddene
    07/11/2018
  • Tildelt
    20/05/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
London Borough of Redbridge
Udførelsessted
NUTS code: UKI53 Redbridge and Waltham Forest
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKI53 Redbridge and Waltham Forest
Sektor (hoved-CPV)
50111000 Forvaltning af bilpark, reparations- og vedligeholdelsestjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,200,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,200,000.00 GBP
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
DN368609
Beskrivelse

The contract is for the provision of a Workplace Travel scheme and comprises of three (3) separate ‘Lots’ or contracts, as detailed below:
— Lot 1 Car Club Scheme: provision of a fully managed car club service for both corporate (staff) and residents,
— Lot 2 Bike Club Scheme: provision of a fully managed electric bike club scheme for corporate (staff),
— Lot 3 Electric Vehicle Charging Points: supply, installation, maintenance and operation of on-street, electric vehicle charging point infrastructure; and

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.londontenders.org
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/11/2018 16:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.