Publications Office of the EU
Kroatien-Zadar: El-køretøjer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Zadar: El-køretøjer

  • Offentliggjort
    08/04/2022
  • Frist
    28/04/2022
  • Åbning af tilbuddene
    28/04/2022
  • Tildelt
    24/06/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zračna luka Zadar d.o.o.
Udførelsessted
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Sektor (hoved-CPV)
34144900 El-køretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,500,000.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
474,523.58 EUR
Referencenummer for tilbuddet
6/22 V.V.
Beskrivelse

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/04/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,500,000.00 HRK
Endelig kontraktværdi
474,523.58 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Postadresse: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
By: Dungannon
Postnummer: BT71 6LA
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.