-
Offentliggjort31/12/2019
-
Frist04/02/2020
-
Åbning af tilbuddene04/02/2020
-
Tildelt19/03/2020
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Tyskland-Nienburg (Saale): Bygge- og anlægsarbejder
— Ertüchtigung Zuwegung 170 m Länge;
— Herstellen von Zufahrten zu den Kolken;
— Kolkvorreinigung 3 400 m2;
— Entnahme und Behandlung von Schlämmen ca. 3 800 t;
— Entsorgung von behandelten Schlämmen ca. 3 800 t;
— Entsorgung sonstige Abfälle ca. 80 t.
Officiel betegnelse: Stadt Nienburg (Saale)
Postadresse: Marktplatz 1
By: Nienburg (Saale)
NUTS-kode: DEE0C
Postnummer: 06429
Land: DEU
Kontaktperson: Fachbereich II
Hovedadresse: www.stadt-nienburg-saale.de
Elektronisk via:
www.evergabe.de
45000000 - Bygge- og anlægsarbejder
90000000 - Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
90500000 - Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Postadresse: Straße der Jugend 12
By: Könnern
Postnummer: 06420
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.