Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Produktion af informationsvideobånd - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Produktion af informationsvideobånd

  • Offentliggjort
    21/05/2021
  • Frist
    28/06/2021
  • Annulleret
    03/09/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Autoridad Portuaria de Valencia
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
92111260 Produktion af informationsvideobånd
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
260,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
EC20-C13-13570
Beskrivelse

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/06/2021 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
260,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.