Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí - genvinding af slamdræning ved rensningsanlægget - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Suchdol nad Lužnicí - genvinding af slamdræning ved rensningsanlægget

  • Offentliggjort
    15/06/2026
  • Frist
    01/07/2026
  • Tildelt
    25/08/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Město Suchdol nad Lužnicí
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Sektor (hoved-CPV)
42912300 Maskiner og apparater til filtrering eller rensning af vand
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,521,562.45 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,115,506.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
28/05/2026
Beskrivelse

Projektet beskæftiger sig med genopbygningen af byggeriet og den teknologiske del af den eksisterende rensningsanlægsbygning på det sted, hvor den eksisterende hal ligger. I PD løses bygningsændringer tvunget af ændringer af teknologi, samt ændringer af nuværende teknologisk udstyr og mindre ændringer af ledninger.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Anslået værdi
5,521,562.45 CZK
Endelig kontraktværdi
4,115,506.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Fryauf Filmix s.r.o.
Postadresse:
By: Králův Dvůr
Postnummer: 26701
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.