Publications Office of the EU
Litauen-Vilnius: Tjenester i forbindelse med reklamekampagner - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Litauen-Vilnius: Tjenester i forbindelse med reklamekampagner

  • Offentliggjort
    15/12/2017
  • Frist
    19/01/2018
  • Åbning af tilbuddene
    19/01/2018
  • Tildelt
    13/09/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Udførelsessted
NUTS code: LT Lietuva
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT Lietuva
Sektor (hoved-CPV)
79341400 Tjenester i forbindelse med reklamekampagner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
340,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
103,500.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Perkamos visuomenės informavimo (atliekų mažinimo, perdirbimo, rūšiavimo ir tvarkymo klausimais) priemonių organizavimo ir vykdymo paslaugos Vilniaus regione, kuris apima Vilniaus miesto, Elektrėnų, Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės rajonų savivaldybes, atsižvelgiant į bendrą Vilniaus regiono ir į atskirų Vilniaus regiono savivaldybių specifiką.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Uždaroji akcinė bendrovė VAATC
Nationalt registreringsnummer: 181705485
Postadresse: Lvovo g. 89-75
By: Vilnius
NUTS-kode: LT
Postnummer: 08104
Land: LTU
Kontaktperson: Virginija Barnatavičiutė
Hovedadresse: http://www.vaatc.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=374312&B=PPO
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/01/2018 13:45
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.