Publications Office of the EU
Rottenburg, Ersatzneubau Polizeirevier 3027/1 Schreiner Türen - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rottenburg, Ersatzneubau Polizeirevier 3027/1 Schreiner Türen

  • Offentliggjort
    16/06/2026
  • Frist
    14/07/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Sektor (hoved-CPV)
45421000 Snedkerarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
272,040.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
26-86213
Beskrivelse

3027/1 Schreiner Türen

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.landbw.de/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://vergabe.landbw.de/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
272,040.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.