Publications Office of the EU
PL-Lublin: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Lublin: Elektricitet

  • Offentliggjort
    25/10/2011
  • Frist
    01/12/2011
  • Åbning af tilbuddene
    01/12/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,219,512.19 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
UM-ZP-262-113/11
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zgodnie z SIWZ

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/12/2011 12:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,219,512.19 PLN
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.