Publications Office of the EU
Frankrig-Antibes: Produkter fra havebrug og planteskoler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Antibes: Produkter fra havebrug og planteskoler

  • Offentliggjort
    07/05/2021
  • Frist
    14/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    14/06/2021
  • Tildelt
    06/10/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ville d'antibes Juan-Les-Pins
Udførelsessted
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sektor (hoved-CPV)
03120000 Produkter fra havebrug og planteskoler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
12,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
81,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
21f044&_21f045
Beskrivelse

acquisition (fourniture et livraison) de végétaux de pépinière

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://e-marches06.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/06/2021 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.