Publications Office of the EU
Frankrig-Hyères: Rådgivning i forbindelse med infrastruktur - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Hyères: Rådgivning i forbindelse med infrastruktur

  • Tildelt
    26/07/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
commune d'hyères-les-palmiers
Udførelsessted
NUTS code: FRL05 Var
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL05 Var
Sektor (hoved-CPV)
71311300 Rådgivning i forbindelse med infrastruktur
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
86,350.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Cs10/21
Beskrivelse

le marché comprend 3 volets :-Volet 1 : Une étude de diagnostic-volet 2 : Une étude de dimensionnement du projet de Zmel-Volet 3 : Dossiers règlementaires de la Zmel et accompagnement dans la communication

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
86,350.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: sas Oteis
Postadresse: 350 Av. Jrgg De La Lauziere - parc Du Golf - bât. 18 - tél : 0442992853 -
By: Aix-en-Provence
Postnummer: 13799
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.