Publications Office of the EU
Irland-Belfield: Programpakker og informationssystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irland-Belfield: Programpakker og informationssystemer

  • Meddelt
    05/03/2021
  • Forventes offentliggjort
    02/07/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
University College Dublin (UCD)
Udførelsessted
NUTS code: IE061 Dublin
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IE061 Dublin
Sektor (hoved-CPV)
48000000 Programpakker og informationssystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
UCDOPP5103
Beskrivelse

UCD residences is interested in obtaining an integrated technology solution for campus accommodation business needs including both student academic term bookings, and summer accommodation business bookings. These solutions should include a booking management, property management and association financial functions. A single platform offering both functions is preferable.
Proposed solutions should offer convenience to campus residents, staff, and management and should offer integration capabilities with existing UCD systems and applications.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.