Publications Office of the EU
Frankrig-Royan: Spisebilletter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Royan: Spisebilletter

  • Offentliggjort
    14/09/2021
  • Frist
    11/10/2021
  • Åbning af tilbuddene
    11/10/2021
  • Tildelt
    06/12/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
destination royan atlantique
Udførelsessted
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Sektor (hoved-CPV)
30199770 Spisebilletter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
552,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2021.F.01
Beskrivelse

fourniture et livraison de titres restaurant au profit des agents de l'office de Tourisme Communautaire " Destination Royan Atlantique "

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-securises.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/10/2021 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
552,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: swile
Postadresse: 561 Rue Georges Melies
By: Montpellier
Postnummer: 34000
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.