Publications Office of the EU
Spanien-Santiago de Compostela: Motorkøretøjer til befordring af færre end 10 personer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Santiago de Compostela: Motorkøretøjer til befordring af færre end 10 personer

  • Offentliggjort
    30/09/2017
  • Frist
    06/11/2017
  • Åbning af tilbuddene
    16/11/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Udførelsessted
NUTS code: ES11 Galicia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES11 Galicia
Sektor (hoved-CPV)
34115200 Motorkøretøjer til befordring af færre end 10 personer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
495,800.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
AB-ADOS-17-007
Beskrivelse

Suministro de dos unidades móviles para la Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos (ADOS).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Nationalt registreringsnummer: Q1500413H
Postadresse: av. Monte da Condesa, s/n
By: Santiago de Compostela
NUTS-kode: ES11
Postnummer: 15705
Land: ESP
Hovedadresse: http://ctg.sergas.es/Paxinas/web.aspx
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/11/2017 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
495,800.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.