Publications Office of the EU
RO-Iasi: Dyrlæge - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Dyrlæge

  • Offentliggjort
    03/05/2011
  • Frist
    09/06/2011
  • Åbning af tilbuddene
    09/06/2011
  • Tildelt
    21/09/2011
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: RO213 Iaşi
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
85200000 Dyrlæge
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,819,041.10 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,762,667.93 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
11
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/06/2011 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.