Publications Office of the EU
IKT-infrastruktur - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

IKT-infrastruktur

  • Tildelt
    05/03/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Avri
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL224 Zuidwest-Gelderland
Sektor (hoved-CPV)
72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Se udbudsvejledningens prisloft 1585000 EUR.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Continuïteit beheer en ondersteuning
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Detron ICT Groep B.V.
Postadresse:
By: VEENENDAAL
Postnummer: 3905NL
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.