Publications Office of the EU
Bemanning chaufförer och miljöarbetare - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Bemanning chaufförer och miljöarbetare

  • Offentliggjort
    02/09/2026
  • I dag
    06/09/2026
  • Frist
    16/09/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SRV återvinning AB
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor (hoved-CPV)
90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
100,000,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2026/221
Beskrivelse

​SRV Återvinning AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Ramavtal 2026/221 Bemanning chaufförer och miljöarbetare.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse:
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
100,000,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.