Publications Office of the EU
Belgien-Charleroi: Computerrelateret udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Charleroi: Computerrelateret udstyr

  • Offentliggjort
    19/04/2016
  • Frist
    20/07/2016
  • Åbning af tilbuddene
    20/07/2016
  • Tildelt
    09/12/2016
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Udførelsessted
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
30200000 Edb-maskiner og -artikler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,211,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
817,983.43 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
AViQ-16-016-MP-IF-C-F03_0
Beskrivelse

Cet accord-cadre a pour objet la fourniture, la garantie et tous services associés à la fourniture des équipements informatiques suivants:
— lot 1: ordinateurs portables et écrans plats,
— lot 2: pc All-in-One,
— lot 3: imprimantes multifonctions et consommables,
— lot 4: projecteurs multimedia.
Le présent accord-cadre contient par ailleurs plusieurs options.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Postadresse: Rue de la Rivelaine 21
By: Charleroi
Postnummer: 6061
Land: BEL
Kontaktperson: Cellule marchés publics
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/07/2016 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.