Publications Office of the EU
Spanien-Martorell: Biblioteksmøbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Martorell: Biblioteksmøbler

  • Offentliggjort
    22/07/2014
  • Frist
    10/09/2014
  • Åbning af tilbuddene
    08/10/2014
  • Tildelt
    12/12/2014
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ayuntamiento de Martorell
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
39155100 Biblioteksudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
412,314.05 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
344,405.98 EUR
Referencenummer for tilbuddet
37/2014
Beskrivelse

Suministro del mobiliario y equipamiento de la Biblioteca Municipal de Martorell.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
08/10/2014 09:30
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
412,314.05 EUR
Endelig kontraktværdi
344,405.98 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Metalundia, S.L.
Postadresse: Camí de la Pellería, 26
By: Badalona
Postnummer: 08915
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.