Publications Office of the EU
Låseservice - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Låseservice

  • Offentliggjort
    24/04/2024
  • Frist
    24/05/2024
  • Åbning af tilbuddene
    24/05/2024
  • Tildelt
    17/06/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Syddansk Universitet
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DK031 Fyn
Sektor (hoved-CPV)
98395000 Tjenester udført af låsesmede
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
5,600,000.00 DKK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
123456
Beskrivelse

Udbuddet vedrører en Rammeaftale på levering af låseservice:De daglige låsesmedsopgaver som reparation/udskiftning af låsekasser, omkodning og udskiftning af låsecylinder, udrykning til akutte låseproblemer, hvor der f.eks. skal foretages en oplukning, samt køb af nøgler samt adgangskontrolsystemer m.m.Låse/sikrings arbejde; rådgivning, projektledelse og dokumentation.Køb af låseservice på den indgåede rammeaftale foretages som udgangspunkt af afdelingen, Teknisk Service.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/05/2024 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Sortimentsbredde - B-sortiment
Anslået værdi
5,600,000.00 DKK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: TPA solutions ApS
Postadresse:
By: Ringsted
Postnummer: 4100
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.