Publications Office of the EU
Polen-Gdynia: Dieselbrændstof - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdynia: Dieselbrændstof

  • Tildelt
    02/10/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sektor (hoved-CPV)
09134200 Dieselbrændstof
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,500,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,797,437.30 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP-MP-3805-2/2018
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliwa żeglugowego lekkiego MGO w ilości 560 ton dla jednostek pływających Urzędu Morskiego w Gdyni.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,500,000.00
Endelig kontraktværdi
3,797,437.30 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ Spółka Jawna
Postadresse: Bohaterów Westerplatte 7
By: Słupsk
Postnummer: 76-200
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.