Publications Office of the EU
Frankrig-Paris: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Paris: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    01/03/2019
  • Frist
    05/04/2019
  • Åbning af tilbuddene
    05/04/2019
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Caisse des écoles du 14e arrondissement Paris
Udførelsessted
NUTS code: FR101 Paris
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,800,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
2019-ALIM
Beskrivelse

Achat de: beurre, œufs, fromages — pains et viennoiseries — fruits et légumes frais, produits de 4e et de 5e gamme bio et bio durable, pique-niques et sandwichs — poissons surgelés.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://cde14.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/04/2019 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.