Publications Office of the EU
Producers Involvement Conference , Response Options regarding low sulphur marine fuel oil Spills (Inddragelseskonference for producenter), reaktionsmuligheder vedrørende udslip af skibsbrændstoffer med lavt svovlindhold - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Producers Involvement Conference , Response Options regarding low sulphur marine fuel oil Spills (Inddragelseskonference for producenter), reaktionsmuligheder vedrørende udslip af skibsbrændstoffer med lavt svovlindhold

  • Meddelt
    28/02/2024
  • Forventes offentliggjort
    18/04/2024
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
KYSTVERKET
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
42924720 Dekontamineringsudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10,000,000.00 NOK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
2023/2047
Beskrivelse

IMAROS 2 - projekt Vi er glade for at invitere dig til Producers Involvement Conference Response Options vedrørende svovlfattig skibsbrændselsolie Spild Dato: 18. april 19. april 2024 Dag 1: 13:00 - 16:30 Dag 2: 08:30 - 13:00 Quality Hotel View Malm , Sverige Yderligere oplysninger findes i vedhæftet fil

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
10,000,000.00 NOK
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.