Publications Office of the EU
Sverige-Landskrona: Anvisning af plejepersonale - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Landskrona: Anvisning af plejepersonale

  • Offentliggjort
    10/02/2023
  • Frist
    13/03/2023
  • Annulleret
    31/03/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landskrona kommun
Udførelsessted
NUTS code: SE224 Skåne län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE224 Skåne län
Sektor (hoved-CPV)
79624000 Anvisning af plejepersonale
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
2023/494
Beskrivelse

Ramavtal för bemanningstjänster sjuksköterskor för 4år.
Upphandlingens omfattning
Upphandlingen avser Bemanningstjänster av sjuksköterskor till hemsjukvården, för successiva avrop under avtalstiden.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afelrcxfdj&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.