Publications Office of the EU
SUMINISTRO DEL MEDICAMENTO EXCLUSIVO EVINACUMAB (EVKEEZA) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SUMINISTRO DEL MEDICAMENTO EXCLUSIVO EVINACUMAB (EVKEEZA)

  • Tildelt
    29/09/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
64,646.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

SUMINISTRO DEL MEDICAMENTO EXCLUSIVO EVINACUMAB (EVKEEZA)

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: cost
Beskrivelse: Coste
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
64,646.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ULTRAGENYX NETHERLANDS B.V.
Postadresse:
By: Shiphol
Postnummer: 1118CL
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.