Publications Office of the EU
Anskaffelse og installation af audiovisuelt udstyr samt fjernelse af eksisterende udstyr i de bygninger, der udgør de centrale tjenester i statskassen for social sikring (statskassen for social sikring) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Anskaffelse og installation af audiovisuelt udstyr samt fjernelse af eksisterende udstyr i de bygninger, der udgør de centrale tjenester i statskassen for social sikring (statskassen for social sikring)

  • Tildelt
    16/05/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
32320000 Fjernsynsudstyr og av-udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
171,837.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CBA394/2024
Beskrivelse

Anskaffelse og installation af audiovisuelt udstyr samt fjernelse af eksisterende udstyr i de bygninger, der udgør de centrale tjenester i statskassen for social sikring (statskassen for social sikring)

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Si existen criterios cuantificables automáticamente están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Vægtning (procentdel, præcis) : 0
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Si existen criterios de juicios de valor están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Vægtning (procentdel, præcis) : 0
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
171,837.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Inforein S.A.
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.