Publications Office of the EU
Tyskland-Neuherberg: Medicinske forbrugsmaterialer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Neuherberg: Medicinske forbrugsmaterialer

  • Offentliggjort
    17/05/2021
  • Frist
    15/06/2021
  • Annulleret
    25/06/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Udførelsessted
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
VgV_2021-022
Beskrivelse

Rahmenvereinbarung zur Lieferung von COVID-19 Laien-Schnelltests.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Nationalt registreringsnummer: DE 129521671
Postadresse: Ingolstädter Landstraße 1
By: Neuherberg
NUTS-kode: DE21H
Postnummer: 85764
Land: DEU
Kontaktperson: Abteilung Einkauf und Materialwirtschaft
Hovedadresse: www.helmholtz-muenchen.de
Elektronisk via:
www.tender24.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/06/2021 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.