Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Opsamlingsbeholdere og -poser, drainageudstyr og sæt - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Opsamlingsbeholdere og -poser, drainageudstyr og sæt

  • Offentliggjort
    29/04/2022
  • Frist
    30/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    30/05/2022
  • Tildelt
    19/08/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Udførelsessted
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor (hoved-CPV)
33141600 Opsamlingsbeholdere og -poser, drainageudstyr og sæt
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,600,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,200,640.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
1256/2022-ÚVN
Beskrivelse

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/05/2022 10:15
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.