Publications Office of the EU
Polen-Olsztyn: Analysatorer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Olsztyn: Analysatorer

  • Offentliggjort
    13/01/2015
  • Frist
    18/02/2015
  • Åbning af tilbuddene
    18/02/2015
  • Tildelt
    25/02/2015
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
38434000 Analysatorer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
419,695.72 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
278,546.80 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
DZPZ/29UEPN/2014
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatury.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/02/2015 11:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.