Publications Office of the EU
Overførsel, transport og sortering af husholdningsemballage - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Overførsel, transport og sortering af husholdningsemballage

  • Offentliggjort
    19/11/2024
  • Frist
    21/11/2024
  • Åbning af tilbuddene
    21/11/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Communauté de communes du Pays Sabolien
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRG04 Sarthe
Sektor (hoved-CPV)
90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,560,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
24Cps21
Beskrivelse

Alloti-markedet. Det maksimale årlige beløb er 510 000 EUR eksklusive moms, dvs.: - Parti 1: 120 000 EUR (s) ekskl. moms — parti 2: 390 000 euro ekskl. moms

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1544926
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/11/2024 12:01
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.