Publications Office of the EU
Tyskland-Schorndorf: Donkrafte og køretøjslifte - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Schorndorf: Donkrafte og køretøjslifte

  • Offentliggjort
    23/09/2022
  • Frist
    20/10/2022
  • Åbning af tilbuddene
    20/10/2022
  • Tildelt
    07/11/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zentrale Dienste Schorndorf
Udførelsessted
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE116 Rems-Murr-Kreis
Sektor (hoved-CPV)
42413000 Donkrafte og køretøjslifte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
97,986.25 EUR
Referencenummer for tilbuddet
ZDS_2022_03
Beskrivelse

Gegenstand der Leistung ist die Lieferung und Montage von zwei Stempel Hebebühnen mit diversem Zubehör und eines Rollenbremsenprüfstandes für die Zentrale Dienste Schorndorf.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0Y44YY5P
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/10/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
97,986.25 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Dick & Schaub GmbH
Postadresse: Wiesenstr. 38
By: Sinsheim
Postnummer: 74889
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.