Publications Office of the EU
Frankrig-Noyon: Elektroniske meddelelsestjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Noyon: Elektroniske meddelelsestjenester

  • Offentliggjort
    19/04/2021
  • Frist
    26/05/2021
  • Åbning af tilbuddene
    26/05/2021
  • Tildelt
    10/08/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ccpn
Udførelsessted
NUTS code: FRE22 Oise
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE22 Oise
Sektor (hoved-CPV)
64216100 Elektroniske meddelelsestjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
360,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
349,943.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
216200020
Beskrivelse

l'Objet de la présente consultation est de proposer un outil commun de messagerie électronique à la communauté de communes du Pays Noyonnais (Ccpn), à la ville de de Noyon et au CCAS de Noyon. La Communauté de communes est le coordonnateur du groupement

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-securises.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/05/2021 13:00
Indkøbere
ccas de Noyon
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
360,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
349,943.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: factor fx sarl
Postadresse: 466 rue de la Parfonterie
By: Granville
Postnummer: 50400
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.