Publications Office of the EU
Sverige-Motala: Æg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Sverige-Motala: Æg

  • Offentliggjort
    04/02/2019
  • Frist
    08/03/2019
  • Åbning af tilbuddene
    11/03/2019
  • Tildelt
    30/04/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Motala kommun
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE Sverige
Sektor (hoved-CPV)
03142500 Æg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
949,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
UH-2018-146
Beskrivelse

Deltagande kommuners behov av färska grönsaker, rotfrukter, potatis, ägg, frukt och bär samt mejeriprodukter.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Motala kommun
Nationalt registreringsnummer: 212000-2817
Postadresse: Drottningg. 2
By: Motala
NUTS-kode: SE
Postnummer: 591 86
Land: SWE
Kontaktperson: Lars-Gunnar Svensson
Hovedadresse: http://www.motala.se/kommun
Elektronisk via:
https://www.e-avrop.com/motala/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=39662
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/03/2019 00:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
949,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Östgöta Trädgårdshall AB
Postadresse: Box 1849
By: Linköping
Postnummer: 581 17
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.