Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Levering af kuponer til mad og almen trivsel (kuponer til flere formål) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Levering af kuponer til mad og almen trivsel (kuponer til flere formål)

  • Meddelt
    12/09/2019
  • Forventes offentliggjort
    29/11/2019
  • Offentliggjort
    27/12/2019
  • Frist
    17/02/2020
  • Tildelt
    29/06/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Udførelsessted
NUTS code: CZ01 Praha
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ Česko
Sektor (hoved-CPV)
98000000 Andre kollektive, sociale og personlige tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
43,000,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
43,000,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
GSA/OP/17/19
Beskrivelse

Formålet med dette udbud er en regelmæssig levering af kuponer til mad og almen trivsel (kuponer til flere formål) til fordeling blandt GSA's ansatte.
Rammekontrakten vil have en varighed på ét år, med forbehold for automatisk fornyelse op til tre gange for en yderligere periode på ét år hver, med en maksimal samlet varighed på fire år.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Postadresse: Janovského 438/2
By: Prague
NUTS-kode: CZ
Postnummer: 17000
Land: CZE
Kontaktperson: Legal and Procurement Department
Hovedadresse: https://www.gsa.europa.eu/about/how-we-work/procurement
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
43,000,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
43,000,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Edenred CZ s.r.o.
Postadresse: Pernerova 691/42
By: Prague 8
Postnummer: 18600
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.