Publications Office of the EU
Spanien-Tarragona: Av-udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Tarragona: Av-udstyr

  • Meddelt
    27/07/2021
  • Forventes offentliggjort
    01/09/2021
  • Offentliggjort
    15/03/2022
  • Frist
    28/03/2022
  • Åbning af tilbuddene
    06/04/2022
  • Tildelt
    28/10/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Udførelsessted
NUTS code: ES514 Tarragona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES514 Tarragona
Sektor (hoved-CPV)
32321200 Av-udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
347,329.02 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
329,103.74 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Suministro, instalación, licencias y soporte técnico de videoconferencias y audiovisuales de la Boca de la Mina

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Nationalt registreringsnummer: P4300000I
Postadresse: Paseo de San Antonio, 100
By: TARRAGONA
NUTS-kode: ES514
Postnummer: 43003
Land: ESP
Kontaktperson: Servicios Internos - Unidad de Contratación, Aprovisionamientos y Expropiaciones
Hovedadresse: www.diputaciodetarragona.cat
Elektronisk via:
http://pdc.diputaciodetarragona.cat
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/04/2022 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.