Publications Office of the EU
"Støttemur på en gadereguleringslinje på , Rue Rodopi Omurtag" - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

"Støttemur på en gadereguleringslinje på , Rue Rodopi Omurtag"

  • Offentliggjort
    28/07/2026
  • Frist
    31/08/2026
  • Åbning af tilbuddene
    01/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ОБЩИНА ОМУРТАГ
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG334 Търговище
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
42,976.53 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
599431
Beskrivelse

"Support wall on the street regulation line of , Rue Rodopi Omurtag" BEMÆRK: Detaljerede oplysninger om stedets beliggenhed, tekniske parametre og krav findes i den tekniske specifikation, som er en integreret del af denne dokumentation. , de vigtigste aktiviteter, der er omfattet af det offentlige udbud • udførelse af bygge- og anlægsarbejde og alle andre ledsagende og tilknyttede aktiviteter, der er nødvendige for udførelsen af byggeriet, i overensstemmelse med de forskriftsmæssige krav, den ordregivende myndigheds krav og den godkendte tekniske konstruktion. • Udarbejdelse af udøvende dokumentation, matrikelundersøgelse af hele byggeriet; • Levering af Sitet og dets accept af Assignor, ved lov Model 15 af Ordinance №3 af 31. juli 2003 for udarbejdelse af love og protokoller under opførelsen;

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/599431
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://app.eop.bg/today/599431
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/09/2026 13:00
Tildelingsmetode
Най-ниска предложена цена
Anslået værdi
42,976.53 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.