Publications Office of the EU
Bulgarien-Tsarevo: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Tsarevo: Elektricitet

  • Offentliggjort
    21/05/2021
  • Frist
    18/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    21/06/2021
  • Tildelt
    19/08/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ОБЩИНА ЦАРЕВО
Udførelsessted
NUTS code: BG341 Бургас
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG341 Бургас
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,200,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
10.00 BGN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/135986
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/06/2021 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.