Publications Office of the EU
Frankrig-Metz: Ethernet-drivere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Metz: Ethernet-drivere

  • Tildelt
    27/11/2013
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Service départemental d'incendie et de secours de la Moselle
Udførelsessted
NUTS code: FRF33 Moselle
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
48961000 Ethernet-drivere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
50,620.70 EUR
Referencenummer for tilbuddet
13/034
Beskrivelse

Fourniture d'une solution de métrologie, d'analyse des flux réseaux Ethernet et de mesure des performances applicatives au profit du SDIS de la Moselle.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
50,620.70 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ISIS Performance
Postadresse: 2 rue Stephenson
By: Saint-Quentin-en-Yvelines
Postnummer: 78180
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.