Publications Office of the EU
Litauen-Švenčionys: Ingeniørmæssig projektering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Švenčionys: Ingeniørmæssig projektering

  • Offentliggjort
    12/05/2021
  • Frist
    14/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    14/06/2021
  • Tildelt
    28/09/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Udførelsessted
NUTS code: LT Lietuva
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT Lietuva
Sektor (hoved-CPV)
71320000 Ingeniørmæssig projektering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,741,750.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
6
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Nationalt registreringsnummer: 188766722
Postadresse: Vilniaus g. 19
By: Švenčionys
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-18116
Land: LTU
Kontaktperson: Svetlana Aleksandrova
Hovedadresse: http://www.svencionys.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/06/2021 09:45
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.