Publications Office of the EU
Tjekkiet-Hradec Králové: Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Hradec Králové: Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed

  • Offentliggjort
    11/10/2019
  • Frist
    27/11/2019
  • Tildelt
    18/12/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Královéhradecký kraj
Udførelsessted
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sektor (hoved-CPV)
85300000 Sociale foranstaltninger og hermed beslægtet virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,443,320.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,443,320.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem zakázky bude závazek veřejné služby spočívající v poskytování služby sociální prevence sociální rehabilitace podporující rozvoj dovedností potřebných pro samostatné vedení domácnosti a pracovní uplatnění pro osoby s mentálním postižením a duševním onemocněním ambulantní formou v Rychnově nad Kněžnou a terénní formou pro region Rychnovsko s požadovanou minimální kapacitou pro 6 uživatelů. Blíže viz zadávací dokumentace.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Veřejná zakázka je zadávána ve zjednodušeném režimu dle § 129 ZZVZ.
Anslået værdi
6,443,320.00 CZK
Endelig kontraktværdi
6,443,320.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Pferda z.ú.
Postadresse: Panská 79
By: Rychnov nad Kněžnou
Postnummer: 516 01
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.