Publications Office of the EU
Bulgarien-Sredets: Specialiseret personbefordring ad vej - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sredets: Specialiseret personbefordring ad vej

  • Offentliggjort
    24/11/2017
  • Frist
    02/01/2018
  • Åbning af tilbuddene
    03/01/2018
  • Tildelt
    27/02/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Община Средец
Udførelsessted
NUTS code: BG341 Бургас
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG341 Бургас
Sektor (hoved-CPV)
60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
164,630.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
164,630.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Община Средец
Nationalt registreringsnummer: 000056878
Postadresse: пл. „България“ № 8
By: Бургас
NUTS-kode: BG341
Postnummer: 8300
Land: BGR
Kontaktperson: инж. Маргарита Стойчева
Hovedadresse: www.sredets.bg
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/01/2018 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
164,630.00 BGN
Endelig kontraktværdi
164,630.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Диана 98 ЕООД
Postadresse: ул. „Странджа“ № 12
By: Камено
Postnummer: 8120
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.