Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Sociale foranstaltninger, ikke omfattende institutionsophold - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Sociale foranstaltninger, ikke omfattende institutionsophold

  • Offentliggjort
    24/09/2019
  • Frist
    28/10/2019
  • Åbning af tilbuddene
    06/11/2019
  • Tildelt
    16/03/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Sektor (hoved-CPV)
85312000 Sociale foranstaltninger, ikke omfattende institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,187,500.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,442.70 EUR
Referencenummer for tilbuddet
AM 004-2019
Beskrivelse

El Acuerdo Marco tiene por objeto determinar las condiciones de la gestión del servicio público del Programa I+I, atención integral de niños, niñas y adolescentes en situación de riesgo social.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Postadresse: C/ O'Donnell, 50
By: Madrid
NUTS-kode: ES3
Postnummer: 28009
Land: ESP
Hovedadresse: www.madrid.org/contratospublicos
Elektronisk via:
https://gestiona6.madrid.org/nx02_licita
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/11/2019 10:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
6,187,500.00 EUR
Endelig kontraktværdi
5,442.70 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Asociación para la Integración del Menor Paideia
Postadresse: C/ Tirso de Molina, 13
By: Madrdid
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.