Publications Office of the EU
Tyskland-Villingen-Schwenningen: Belysningsudstyr og elektriske lamper - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tyskland-Villingen-Schwenningen: Belysningsudstyr og elektriske lamper

  • Offentliggjort
    27/05/2017
  • Frist
    22/06/2017
  • Åbning af tilbuddene
    22/06/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Villingen-Schwenningen
Udførelsessted
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Sektor (hoved-CPV)
31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
35/2017
Beskrivelse

Lieferung von LED-Straßenleuchten.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Stadt Villingen-Schwenningen
Postadresse: Marktplatz 1
By: Villingen-Schwenningen
NUTS-kode: DE136
Postnummer: 78054
Land: DEU
Kontaktperson: RefEBM – Vergabestelle
Hovedadresse: www.villingen-schwenningen.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/06/2017 10:45
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.